Newdent Küçükçekmece | Doktopin

İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2014 yılından beri Newdent ekibimizde çalışmaktadır. Kanal tedavisi, restoratif diş tedavisi, hareketli protezler, zirkonyum ve laminate uygulamaları alanında çalışmaktadır.

İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Türkiye’de başladığı üniversite eğitimine Viyana'da devam etti ve eğitimini Viyana Tıp Üniversitesi - Bernhard Gottlieb Diş Hekimliği Fakültesi'nde (Medizinische Universitaet Wien) tamamladı. Bernhard Gottlieb Diş Hekimliği Fakültesi'nde doktora tezini tamamladıktan sonra bir süre Münih’te Ludwig Maximilians Üniversitesi'nde misafir doktor olarak bulundu. İsviçre, Almanya ve Avusturya’da kısa süreli eğitim çalışmalarından sonra Türkiye’ye döndü.

Adıyaman doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2016 senesinde Newdent ekibine katılmıştır. Kanal tedavileri, zirkonyum uygulamaları, estetik restorasyonlar ve genel diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir.